אודותינו

 

אודותינו
 

חברת 'טוף מרום גולן' החלה דרכה  בשנת 1972 בקיבוץ מרום גולן ,הקיבוץ הראשון שנוסד ברמת הגולן לאחר מלחמת ששת הימים. בתחילה, עיקר השימוש בטוף היה לתחום הבניה. לאחר מלחמת יום הכיפורים וחשיפת מחצבת תל פארס ביצעו בחברה מחקר במהלכו התגלה, כי הטוף מאפשר התפתחות טובה של שורשים וגידול במצע מנותק גם כשהקרקע אינה איכותית.

עיקר השימוש בטוף היה לחקלאות בחממות. הגידול על מצע המנותק מהקרקע היה בחיתוליו והידע היה מוגבל. שילוב של יזמות עם מחקר אקדמי מעמיק הפכו את הטוף למצע הגידול המוביל בישראל. במהלך שנות התשעים הוסבו דונמים רבים של חממות פרחים, ירקות ותבלינים לגידול על טוף כמצע מנותק. בהמשך הדרך הרחיבה חברת טוף מרום גולן את פעילותה לתחומי השתלנות והגינון  עם סל רחב של מוצרים ומצעי קרקע המותאמים לצרכים המשתנים  של כל גידול וגידול, והפכה לחברה הגדולה והמובילה בישראל לייצור ושיווק מצעי גידול מנותקים, תערובות שתילה  ומוצרי חיפוי דקורטיביים.

החברה פעילה גם מעבר לים ומבצעת שיתופי פעולה מקצועיים ועסקיים במדינות שונות לרבות אסטוניה, לטביה, ליטא, הודו ועוד.

לאחר שנים של למידה  ותכנון חנכה החברה בשנת 2014 מפעל חדש המשתרע על פני 12 דונם של ידע וטכנולוגיה מתקדמת באזור התעשייה אלון תבור שליד עפולה. בהקמת המפעל הושקעו 20 מיליון שקלים והוא נחשב לגדול ולמתקדם בתחומו בארץ. הידע הרב שנצבר בחקלאות ובעבודה עם המשתלות המקצועיות מאפשרים  לנו להציע מוצרים מתקדמים, תוך הקפדה על איכות הסביבה.

 
חזון החברה
חברת טוף מרום גולן תוביל את תחום מצעי הגידול ומוצרים ברי קיימא בטכנולגיית בית השורשים על ידי פיתוח פתרונות גידול חדשניים , תוך שמירה על איכות הסביבה ועקרון החסכון במים.
 

בעלי תפקידים

סמנכ"ל שיווק - איתי בשן

איתי בשן, שהתמנה לתפקיד סמנכ"ל  שיווק במהלך 2014 פועל כדי לבסס את מעמדה של החברה כמובילה בתחום השתלנות המקצועית וממשיך בהעברת הניסיון הרב שנצבר אל ערך המוצר תוך איתור והתאמת הצרכים הנדרשים בכל תחום. 
"מלבד ההקפדה על איכות ומקצועיות אנו שמים דגש על הצד האנושי - אמינות ושירות אדיב הינם חלק בלתי נפרד מהחברה".

מנהל מקצועי ואגרונום ראשי - יוני אוסרוביץ

אוסרוביץ, בעל תואר ראשון ושני במדעי הקרקע מהפקולטה לחקלאות ברחובות, אמון על מערך האיכות, הפיתוח, והתאמת המוצרים לגידולים ולשימושים השונים.  בין היתר פיתח אוסרוביץ קווי מוצרים המותאמים לגידולים ספציפיים של פירות, ירקות ופרחים תוך התחשבות באקלים בארץ, צרכי הגידול וחיסכון במים.
"התאמת מצע הגידול לצרכי הצמח  בתנאי אקלים נתונים, מעניקה לו את סביבת השורשים המיטבית לה הוא זקוק ומאפשרת גידול מהיר וחסכוני בתשומות".

מנכ"ל - אלדד הרי

בתחילת 2017 מונה אלדד הרי לתפקיד מנכ"ל החברה.
הרי בעל תואר ראשון בכלכלה ולימודי תעשייה וניהול בטכניון, בעל ניסיון רב בתחום ניהול ותעשייה, אשר כיהן במשך שנים כמנכ"ל בחברות שונות.
"המטרה המרכזית העומדת לנגד עיניי הינה הובלת החברה לפיתוח מוצרים  מתקדמים, השומרים על איכות הסביבה, שיבטיחו שגם בעתיד טוף מרום גולן תהיה חברה מתקדמת ומובילה".

 

מערך יצור מתקדם

במפעל החדש שבאזור התעשייה אלון תבור הקמנו מערך ייצור חדשני ומתקדם המותאם להתמודדות עם צרכי החברה ודרישות השוק  הגדלות - היקפי ייצור גדולים וייצור של מגוון סוגי מצעי שתילה במקביל.
בשטח של 12 דונם ובהשקעה של 20 מיליון שקלים, לצד המשרדים ומעבדת המו"פ (מחקר ופיתוח) ניצבות סככות רצפת ייצור, סככת אריזה עם שני קווי אריזה מהמשוכללים והמתקדמים בעולם, משטחי העמסה ושטחים לאכסון חומרי גלם ותוצרת מוכנה.
בשטח המפעל הוקם גם  מתקן חיטוי בקיטור לחומרים אורגניים היחיד מסוגו בישראל ומיכון מתקדם לטיפול בקוקוס.
מערך האריזה החדשני הינו אוטומטי ופועל ללא מגע יד אדם, דבר המאפשר לנו:
צמצום העבודה הפיזית על הקו, שמירה על איכות מוצר, רמת סניטציה גבוהה והקפדה על דיוק בכמויות ואחידות החומר הנארז במארזים השונים.

 

טלפון : 04-6960191   |  פקס: 04-6960236   |    אימייל: tuff@tuff.co.il

  • Facebook Social Icon