שתלנות>

צוות מקצועי


ליווי מקצועי - אנחנו בטוף מרום גולן מודעים לעובדה שרכישת מצע גידול איכותי היא תנאי להצלחה, אך אין בה די כדי להבטיח תוצאות ברמה הגבוהה ביותר. רק יישום נכון של המוצרים יבטיח הצלחה ותוצאות. על כן אנו מספקים ללקוחותינו שירות וליווי אגרונומי מלא ורצוף כחלק מתפיסה מקצועית בסיסית שהליווי הוא חלק מהמוצר שלנו - ללא הגבלה וללא תשלום נוסף. בצוות המקצועי של טוף מרום גולן נמצאים אגרונומים וותיקים ומנוסים שמצעי הגידול, השקיה ודישון הם ההתמחות המרכזית שלהם. שיתוף הפעולה של הצוות עם הלקוחות משיג תוצאות הנותנות למוצרינו ערך מוסף גבוה משמעותית.

      

 


מחקר ופיתוח - האיכות של מוצרינו תחילתה בחומרי הגלם בהם אנו עושים שימשוש, והמשכה בבקרה קפדנית על תהליך הייצור. עבודה בחומרים אורגניים טבעיים שאינם מופיעים באופן זהה מחייבת שליטה מלאה בתליך העיבוד והייצור שמתאפשרת ע"י בדיקות מעבדה רצופאת כחלק מתהליך הבקרה. רק מעקב רצוף ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר מבטיחים למגדל מוצר איכותי וקבלת התוצאות המקוות. 

- האיכות של מוצרינו תחילתה בחומרי הגלם בהם אנו עושים שימשוש, והמשכה בבקרה קפדנית על תהליך הייצור. עבודה בחומרים אורגניים טבעיים שאינם מופיעים באופן זהה מחייבת שליטה מלאה בתליך העיבוד והייצור שמתאפשרת ע"י בדיקות מעבדה רצופאת כחלק מתהליך הבקרה. רק מעקב רצוף ומתן תשומת לב לפרטים הקטנים ביותר מבטיחים למגדל מוצר איכותי וקבלת התוצאות המקוות. 
 
בניית אתריםבניית אתרים
 
                                       טוף מרום גולן טל 04-6960191/2 פקס: 04-6960236