פרוייקטים

ישראל הינה מדינה בה מחירי הקרקע בערים הגדולות הולכים ומאמירים. תקנות הרשויות המקומיות  בדבר מספר החניות הנדרש לדיירים, ושיעור השטחים ירוקים שסביב הבניינים יחד עם דרישת הדיירים לשיפור באיכות החיים מצאו את פתרונם בצורת חניון תת קרקעי שעל גגו יוקם גן פורח לרווחת הדיירים.
טוף מרום גולן פיתחה שיטת גידול במצעי טוף על גבי משטחי בטון וגגות חניונים ובכך הפכה את משטחי הבטון לגני נוי פורחים. עם השנים הפכה השיטה לנחלת מרבית הפרויקטים הגדולים בישראל.
השיטה מתבססת על ידע שצברה החברה בתחום החקלאות משך שנים רבות ומאפשרת גידול רב ומגוון במצע מנותק בעומק של לא יותר מ 20 ס"מ.
כיום מגוננים בשיטה זו מרבית מהפרויקטים בארץ כאשר בכול אחד מהם משמש הטוף כמצע מנותק והתוצאות, מרשימות.

     


להלן רשימה חלקית של פרויקטים שבוצעו בשנת 2008:
בתל אביב:
מגדלי YOO, מגדל ONE, מגדלי בארי, מגדלי אביב בג',  סביוני רמת אביב, כל הבניינים במתחם שכונת הגוש הגדול, כל הבניינים במתחם שכונת תל ברוך צפון , בחולון כל הבניינים במתחם שכונת  ח' 300 .
ברמת השרון:
כל הבניינים שבמתחם שכונת נווה גן, בבת ים מגדל אמירי בת ים וsea park  שצמוד אליו, בהרצליה:
מגדלי אפולוניה ומתחם אביב באלתרמן, ברעננה מתחם "היי טק פארק", בתי אבות "מגדלי הים התיכון" בנורדיה ובאור יהודה, וגם:  מגדל סביון ותמר שברמת גן, בירושלים כל מתחמי רמת רחל והולילנד היוקרתיים, מתחם "חלומות זיכרון" שבזיכרון יעקב ולא נשכח את מגדלי אקירוב ואת פארק מיני ישראל שבוצעו בשנים עברו והמהווים דוגמא ומופת להקמה ותחזוקת גנים בארץ ובעולם.

 
בניית אתריםבניית אתרים
 
                                       טוף מרום גולן טל 04-6960191/2 פקס: 04-6960236